Final Fantasy VII Remake PS5 Lansmanı PC Bağlantı Noktasını Geriye İtiyor

 


son fantezi VII

Final Fantasy VII Remake'nin çıkışından bu yana bir yıldan biraz fazla zaman geçti ve oynamayı kesinlikle çok sevsem de, biraz sabırla piyasaya sürülmesini bekliyorum. PC versiyonu. PC sürümünün daha iyi olacağını düşünmem gerekmiyor, ama ben bir PC oyuncusuyum ve onu oynamak istediğim bir PC. Gerçekten bu kadar basit.

Neredeyse kategorik bir gerçek olarak, PC sürümünün aşağı yukarı hazır olduğunu bilsek de ('PC'de Kaydedilen Görüntü' etiketini açıkça gösteren orijinal fragmanın piyasaya sürülmesinden sonra), ancak mevcut PS4'ü beklemek zorunda kaldık. münhasırlık anlaşması biter. Bununla birlikte, PS5 sürümünün yaklaşan sürümüyle birlikte, Eurogamer aracılığıyla bir rapor , haklı olarak ve ne yazık ki, PC (ve Xbox) sahiplerinin muhtemelen en az 6 ay daha beklemek zorunda kalacaklarını öne sürüyor!

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Final Fantasy 7 Remake Intergrade, 10 Haziran'da PS5 için çıkıyor ve temelde oyunun grafiksel olarak daha parlak bir versiyonunu temsil edecek. İle birlikte, karışıma biraz daha fazla içerik eklendiğine dikkat edilmelidir. Ancak kötü haber şu ki, bu sürümün Sony ve Square Enix arasında imzalanan yeni bir münhasırlık anlaşması gördüğü neredeyse kesin.

Final Fantasy VII'nin hem PC'de hem de Xbox Series S / X'te ertelenmesini ne yazık ki büyük olasılıkla görecek biri.

Ne Düşünüyoruz?

Yukarıdaki gibi, dişlerimi bu oyuna sokmak için kesinlikle ölüyorum. PC sürümünün ne zaman yerine ne zaman olacağıyla ilgili olarak, hala biraz daha uzun süre beklemeye istekliyim. Elbette, PS5'te ne kadar iyi göründüğünü görmek isterim ve yukarıdaki fragman kesinlikle biraz etkileyici. Siz de benimle aynı kampa düşerseniz, muhtemelen şimdi Noel'e veya 2022'nin başlarına bakıyoruz. Ve itiraf edeceğim, bu berbat!

Sen ne düşünüyorsun? - Yorumlarda bize bildirin!

Yorum Gönder

0 Yorumlar