Sharkoon Light² 180 Oyun Faresini Piyasaya Sürüyor


Sharkoon Light² 180 Oyun Faresi

Sharkoon , yüksek performanslı kaliteli PC bileşenleri ve çevre birimlerinin uluslararası bir tedarikçisidir Light² 180 ile Sharkoon, Light² ailesinin en yeni üyesini sunar. Bu oyun faresi , son derece düşük ağırlığı ve kolay kullanımıyla etkilemeyi amaçlamaktadır. 12.000 DPI'a kadar yüksek performanslı bir PMW3360 sensöre ve bal peteği yapılı bir üst kabuğa sahip simetrik bir tasarıma sahiptir.

Sharkoon Light² 180 Oyun Faresi

Sharkoon Light² 180 Oyun Faresi

Light² 180'in sadece 63 gramlık düşük ağırlığı, özellikle hoş bir kullanım sunar. Dahası, üst kabuğun bal peteği yapısı elde güvenli bir tutuşu desteklemeli ve aynı zamanda Light² 180'in düşük ağırlığına katkıda bulunmalıdır. Bununla birlikte, kabuk, sadece birkaç saatte fareyle birlikte verilen kapalı bir versiyonla değiştirilebilir. basit adımlar - farenin bireysel ihtiyaçlara uyarlanmasına izin verir. 120 x 63,5 x 39 mm boyutlarıyla Light² 180, Sharkoon Light² serisinin en hafif ve en kompakt temsilcilerinden biridir. Üstelik simetrik şekli sayesinde Light² 180, tercih edilen tutuş ve oyun tarzına bakılmaksızın rahat bir kullanım sunmalıdır.

Sharkoon Light² 180 Oyun Faresi

Özellikleri

Hassas Ekipman
Light² 180'in doğru bir şekilde kontrol edilebilmesi için farede bir optik PixArt PMW3360 sensör bulunur. Maksimum 12.000 DPI çözünürlüğü ile bu, hassas manevralar sağlar. DPI ayarları, indirilebilir yazılım kullanılarak yedi seviyede ayarlanabilir. Seviyeler, farenin DPI düğmesi kullanılarak herhangi bir zamanda seçilebilir.

Sınırsız Manevra
Alanı Light² 180'in karmaşık olmayan kullanımının önünde hiçbir engel kalmaması için, Sharkoon sadece ağırlığı azaltmaya odaklanmakla kalmadı. % 100 PTFE'den yapılmış üç fare ayağı sayesinde fare, herhangi bir yüzey üzerinde sorunsuz bir şekilde kayar. Bu nedenle hızlı ve akıcı hareketleri yüksek hassasiyetle gerçekleştirmek mümkün olmalıdır. Kaplaması sayesinde son derece sağlam olan tekstil örgülü kablo, ek esneklik sağlar.

Şık Aydınlatma
Light² 180, arka tarafındaki ışık şeridi, RGB aydınlatmalı fare tekerleği ve farenin içindeki ışıklı Sharkoon logosu aracılığıyla renkli vurgular oluşturur. İndirilebilir yazılım sayesinde, aydınlatma ile çok çeşitli ayarlar yapılabilmekte ve yüksek derecede kişiselleştirme olanağı sağlanmaktadır.

Kaliteli Anahtarlar ve Daha Fazlası
İndirilebilir yazılım ayrıca Light² 180'in altı düğmesinin farklı işlevler ve kaydedilmiş makrolarla serbestçe yapılandırılmasına olanak tanır. Ek olarak, sol ve sağ fare düğmelerindeki Omron anahtarları, 20 milyon tıklama ömrü ile farenin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Teknik Özellikler

1 11

Daha Fazla Nereden Öğrenebilirim?

Sharkoon Light² 180, artık üreticinin önerdiği 39,99 € fiyatıyla mevcuttur. Daha fazla bilgi için, buradaki bağlantı aracılığıyla resmi ürün web sitesine göz atabilirsiniz !

Sen ne düşünüyorsun? - Yorumlarda bize bildirin!

Yorum Gönder

0 Yorumlar